Atvežkite bet ką ir bet kur

„D-Max“ važiuoja patikimai: smėliu, per purvą ir iki 800 mm gylio upės dugnu, be jokių papildomų priedų. Perjungiama visų varomųjų ratų pavara ir diferencialo užraktas* padės įveikti bet kokią vietovę ir patikimai bei saugiai pasiekti kelionės tikslą, net jei apkrovimas yra didesnis nei 1 000 kg.
* Išskyrus modelius su L įranga.

 

Koncentruotas našumas

Dar labiau ištobulintas 1,9 l ir 120 kW (163 AG) galios „Common Rail“ turbodyzelinis variklis turi „AdBlue“ technologiją, mažinančią azoto oksido emisiją. Bendra 6 greičių rankinės pavarų dėžės CO2 emisija – 216–220 g/km, o 6 greičių automatinės pavarų dėžės – 238–241 g/km. Bendros degalų sąnaudos – 8,2–8,4 (rankinė greičių dėžė) ir 9,1–9,2 (automatinė greičių dėžė).

 

 

Galinio diferencialo užraktas*

Purvinais ir smėlėtais keliais. Diferencialo užrakto sistema užtikrina, kad automobilis be vargo įveiks net ir sudėtingiausius kelius. Jei aktyvinta galinė sistema, kelyje būsite saugūs.
* Išskyrus modelius su L įranga.

 

Vilkimo galia – iki 3500 kg

Su „Isuzu“ galite vežti bet ką. Nuo žirgų, statybinių medžiagų iki katerių – galite pasitikėti „D-Max“. Priekabos stabilumo kontrolės sistema užtikrina saugumą kelyje važiuojant su kroviniu dideliu greičiu.