Isuzu D-Max Black Edition

Nesvarbu, ar esate besisteigianti, ar jau veikianti amatų, žemės ūkio ar statybų srities įmonė – jūs galite pasitikėti „Isuzu D-Max Black Edition“. Išplėskite savo automobilių parką galingais pagalbininkais ir pajusite didesnį lankstumą kasdieniuose darbuose.

„Isuzu Black Edition“ turi 1,9 l ir 120 kW (163 AG) galios „Common Rail“ turbodyzelinį variklį. Šis modelis aprūpintas hidrauliniu elektriniu stiprintuvu, užtikrinančiu patikimą sunkių krovinių pervežimą. Priekinių durelių porankiai, dėklai ir butelių laikikliai yra detalės, kurių svarba atsiskleidžia naudojant automobilį kiekvieną dieną.

Pastovaus greičio palaikymo sistema užtikrina patogesnį važiavimą greitkeliu, ypač su rankine pavarų dėže. Kadangi važiuojant matomumas taip pat labai svarbus, į šio modelio standartinę įrangą įeina lietaus jutiklis ir automatiniai priekiniai žibintai. Važiuojant bekele saugumą užtikrins priekabos stabilumo kontrolės sistema, pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema, nusileidimo nuo kalno kontrolės sistema, elektroninė stabilumo kontrolės sistema ir sukibimo kontrolės sistema.

 

„Regular Cab Black Edition“

  • 6 greičių mechaninė pavarų dėžė
  • 4 varomųjų ratų pavara

Kaina: 29 990 €

 

„Space Cab Black Edition“

  • 6 greičių mechaninė arba 6 greičių automatinė pavarų dėžė
  • 4 varomųjų ratų pavara

Kaina nuo: 31 990 € (rankinė pavarų dėžė), 32 990 € (automatinė pavarų dėžė)

Žiūrėkite techninius duomenis       Susipažinkite su papildomos įrangos sąrašu