Slapukai

Mūsų svetainė, kaip ir daugelis kitų, naudoja slapukus. Slapukai, be kita ko, naudojami lankytojų skaičiaus ir atskirų dalių statistiniam sekimui ir kai kurių svetainės funkcijų naudojimui bei naudotojui parinkto turinio pateikimui. Surinkti duomenys naudojami, pavyzdžiui svetainės vystymui, reklamos rezultatų sekimui ir reklamos nukreipimui už svetainės ribų.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra mažos apimties tekstiniai failai, kurie įrašomi pavyzdžiui naudotojo kompiuteryje ar mobilaus įrenginio naršyklės atmintyje, lankantis svetainėje. Slapuke nėra asmens duomenų ir per jį nėra galimybės nustatyti atskirų lankytojų.
Slapukų įrašymo galima išvengti pakeitus naršyklės nustatymus. Gali būti, kad slapukų uždraudimas apribos naudojimąsi kai kuriomis svetainės funkcijomis. Atsižvelkite į tai, kad slapukų nustatymai priklauso nuo įrenginio ir naršyklės.

Slapukai, kuriuos naudojame

Google Analytics: analitinis slapukas, kurio pagalba renkami duomenys apie svetainės lankytojus. Duomenis gali būti panaudoti ir reklamos nukreipimui Google reklamos tinkle.
Google Adwords/ DoubleClick: slapukas reklamų nukreipimui ir rezultatų sekimui Google reklamos tinkle.
Adform: slapukas reklamų nukreipimui ir rezultatų sekimui Adform reklamos tinkle.
Facebook Pixel: slapukas reklamų nukreipimui ir rezultatų sekimui Facebook‘e.
Google Tag Manager: slapukas, kurio pagalba valdome svetainėje talpinamus slapukus.

Trečiųjų šalių slapukai

Mūsų svetainėje gali būti turinys, nuorodos ir kontaktai, nukreipiantys į trečiųjų šalių svetaines ir socialinės žiniasklaidos bendravimo įskiepius, pavyzdžiui į mūsų svetainėje esančius Facebook ir YouTube vaizdo įrašus. Trečiųjų šalių sprendimuose taikoma šios šalies duomenų apsaugos deklaracija, su kuria galima susipažinti naudojant šios šalies paslaugą.

Iš slapukų gaunamos informacijos naudotojai

Per minėtus slapukus surinktą informacija naudoja Isuzu Motor Finland OY ir kitos tam pačiam koncernui priklausančios įmonės ir atskirai atrinkti, svetainės vystymu, analize ir reklama užsiimantys subrangovai.