Space Cab salonas

isuzu_d-max_sisatilat_ohjaamo

Modelio SPACE CAB durelės atsidaro iš priekio, taigi už sėdynių lieka šilta ir uždara lengvo praktinės paskirties erdvė. Dabar pikapo viduje galite palikti ir vertingus daiktus.

Erdvioje D-MAX modelio kabinoje tiek vairuotojui, tiek keleiviui lieka daug vietos – erdvu visomis kryptimis. Ergonomiškos sėdynės suteikia atramą tiek šonams, tiek kojoms, todėl patogu sėdėti net ir ilgose kelionėse. Dėl rankenos, įtaisytos prie rėmo, durelių dydžio ir formos į automobilį lengva įlipti.

Planuojant vairuotojo kabiną ypač daug dėmesio buvo skiriama vairuotojo patogumui: kokybiškoje ir stilingoje kabinoje daug vietos daiktams, o D-MAX modelio standartinė įranga itin visapusiška. LS lygmens įrangą sudaro 7 colių skersmens jutiklinis ekranas, atbulinės eigos vaizdo kamera, naujas ryškus elektroliuminescencinis matuoklių skydelis su daugiafunkciu ekranu, pastovaus greičio palaikymo sistema, valdoma ant vairo esančiais mygtukais, bei nuotolinio centrinio užrakto valdymo funkcija.

Visapusiška saugumo įranga

D-MAX saugumo įrangai skiriama labai daug dėmesio. Visuose modeliuose jau iš anksto įtaisytos šešios oro pagalvės, stabilumo (ESC) ir praslydimo (TSC) kontrolės sistemos bei įkalnės įveikimo ir važiavimo nuokalne pagalbinės sistemos. Įkalnės įveikimo pagalbinė sistema padeda lengvai pajudėti iš vietos įkalnėje. Sistema dar apie dvi sekundes laiko nuspaustą stabdį, kol vairuotojas perkelia pėdą nuo stabdžio pedalo ant akceleratoriaus. Dėl važiavimo nuokalne pagalbinės sistemos vairuotojas gali visą dėmesį skirti keliui, nes sistema automatiškai įjungia ratų stabdžius, taip valdydama automobilio greitį.  Greitį galima reguliuoti 4–30 km/h intervalais.

isuzu_d-max_turvallisuus_airbag