ISUZU D-MAX Space Cab

Atnaujintasis D-MAX pagaliau Lietuvoje. Aptakesnės linijos, dar tobulesnė standartinė įranga ir naujos kartos itin ekonomiškas bei nedidelės emisijos variklis. Naujajam varikliui nereikės naudoti 11 laipsnių šaltyje užšąlančio karbamido, kokį naudoja daugelis lenktynininkų!

Iš priekio atsidarančios durys ir šilta krovinių erdvė

Modelio SPACE CAB durelės atsidaro iš priekio, taigi už sėdynių lieka šilta ir uždara praktinės paskirties erdvė. Nebereikės lankstyti priekinių sėdynių ir tarp sunkių daiktų bandyti pasiekti reikiamą daiktą.

Galima rinktis pačios „Isuzu“ gamybos mechaninę 6 pavarų arba japonų įmonės „Aisin“ automatinę 6 pavarų dėžę.

Puiki įranga

D-MAX visada pasižymėjo puikia įranga. Rinktis galima iš dviejų lygmenų įrangos – LX ir LS. Jau nuo pat pradžių modelyje įmontuojamas oro kondicionierius, kompaktinių diskų grotuvas bei radijas, nuotolinio centrinio užrakto valdymo funkcija, LED dieniniai žibintai, priekinės ir šoninės, taip pat užuolaidinės saugos oro pagalvės tiek vairuotojo, tiek keleivio pusėje, stabilumo (ESC) ir praslydimo (TCS) kontrolės sistemos, įkalnės įveikimo (HSA) ir važiavimo nuokalne (HDC) pagalbinės sistemos.

PARSISIŲSTI ĮRANGOS LENTELE ČIA

Sukurta profesionalams

ISUZU D-MAX yra vienintelis pikapas, pagamintas krovininių automobilių gamintojo. D-MAX sukurtas taip, kad išliktų tvirtas sudėtingomis sąlygomis. Patvarumas, patikimumas ir praktiškumas buvo ištobulinti iki smulkmenų daugiau nei 4 mln. kilometrų bandomųjų važiavimų metu. „Isuzu“ žino, kaip sukonstruoti tvirtą ir patvarią transporto priemonę, su kuria būtų įmanoma ilgai dirbti sunkius darbus. Sunkiosios technikos DNR ir matoma, ir juntama. Modeliu SPACE CAB galima lengvai gabenti daugiau kaip 1 000 kg sveriantį krovinį ir vilkti 3 500 kg sveriančią priekabą. Keturiais ratais varomas ISUZU D-MAX keliauja ten, kur reikia: žvyro karjerą, kirtavietę miške ar mėgstamą laisvalaikio vietą bet kokiu metų laiku ir bet kokiu oru.
isuzu_d-max_space_cab_ulko2

Atvykite ir patys išbandykite ISUZU D-MAX!

ATVYKITE IR IŠBANDYKITE