Double Cab salonas

isuzu_d-max_sisatilat_ohjaamo

DOUBLE CAB modelio automobilyje patogiai telpa penki asmenys. Dėl plačios kabinos ant užpakalinės sėdynės gali tilpti keli dideli keleiviai, o kojoms lieka pakankamai vietos. Užpakalinės sėdynės sulankstomos santykiu 60/40, taigi salone gali tilpti daug žmonių ir daiktų.

Erdvioje D-MAX modelio kabinoje tiek vairuotojui, tiek keleiviui lieka daug laisvos vietos. Ergonomiškos sėdynės suteikia atramą tiek šonams, tiek kojoms, todėl patogu sėdėti net ir ilgose kelionėse. Dėl rankenos, įtaisytos prie rėmo, durelių dydžio ir formos į automobilį lengva įlipti. Užpakalinės durys ir sėdynės sukurtos taip, kad atsisėsti būtų kuo lengviau.

Planuojant vairuotojo kabiną ypač daug dėmesio buvo skiriama vairuotojo patogumui: kokybiškoje ir stilingoje kabinoje daug vietos daiktams, o D-MAX modelio standartinė įranga itin visapusiška. LS lygmens įrangą sudaro 7 colių skersmens jutiklinis ekranas, atbulinės eigos vaizdo kamera, naujas ryškus elektroliuminescencinis matuoklių skydelis su daugiafunkciu ekranu, pastovaus greičio palaikymo sistema, valdoma ant vairo esančiais mygtukais, bei nuotolinio centrinio užrakto valdymo funkcija.

Visapusiška saugumo įranga

D-MAX saugumo įrangai skiriama labai daug dėmesio. Visuose modeliuose jau iš anksto įtaisytos šešios oro pagalvės, stabilumo (ESC) ir praslydimo (TSC) kontrolės sistemos bei įkalnės įveikimo ir važiavimo nuokalne pagalbinės sistemos. Įkalnės įveikimo pagalbinė sistema padeda lengvai pajudėti iš vietos įkalnėje. Sistema dar apie dvi sekundes laiko nuspaustą stabdį, kol vairuotojas perkelia pėdą nuo stabdžio pedalo ant akceleratoriaus. Dėl važiavimo nuokalne pagalbinės sistemos vairuotojas gali visą dėmesį skirti keliui, nes sistema automatiškai įjungia ratų stabdžius, taip valdydama automobilio greitį.  Greitį galima reguliuoti 4–30 km/h intervalais.

isuzu_d-max_turvallisuus_airbag