ISUZU D-MAX Double Cab

isuzu_d-max_double_cab_ulko1

Atnaujintasis D-MAX pagaliau Lietuvoje. Aptakesnės linijos, dar tobulesnė standartinė įranga ir naujos kartos itin ekonomiškas bei nedidelės emisijos variklis. Naujajam varikliui nereikės naudoti 11 laipsnių šaltyje užšąlančio karbamido, kokį naudoja daugelis lenktynininkų!

Patogiai telpa penki asmenys

ISUZU modelyje DOUBLE CAB patogiai telpa penki asmenys, taip pat gausu erdvės daiktams ir įrangai. DOUBLE CAB kabina yra 1 552 mm ilgio ir 1 530 mm pločio. Automobiliu DOUBLE CAB penki darbininkai su visa įranga ir prietaisais lengvai pasieks darbo vietą.

Galima rinktis pačios „Isuzu“ gamybos mechaninę 6 pavarų arba japonų įmonės „Aisin“ automatinę 6 pavarų dėžę.

Puiki įranga

D-MAX visada išsiskyrė puikia įranga. Rinktis galima iš trijų lygmenų įrangos – LX, LS ir LSX. Jau nuo pat pradžių modelyje įmontuojamas oro kondicionierius, kompaktinių diskų grotuvas bei radijas, nuotolinio centrinio užrakto valdymo funkcija, LED dieniniai žibintai, priekinės ir šoninės, taip pat užuolaidinės saugos oro pagalvės tiek vairuotojo, tiek keleivio pusėje, stabilumo (ESC) ir praslydimo (TCS) kontrolės sistemos, įkalnės įveikimo (HSA) ir važiavimo nuokalne (HDC) pagalbinės sistemos.

Parsisiųsti  įrangos lentelę čia

Sukurta profesionalams

ISUZU D-MAX yra vienintelis pikapas, pagamintas krovininių automobilių gamintojo. D-MAX sukurtas taip, kad išliktų tvirtas sudėtingomis sąlygomis. Patvarumas, patikimumas ir praktiškumas buvo ištobulinti iki smulkmenų daugiau nei 4 mln. kilometrų bandomųjų važiavimų metu. „Isuzu“ žino, kaip sukonstruoti tvirtą ir patvarią transporto priemonę, su kuria būtų įmanoma ilgai dirbti sunkius darbus. Sunkiosios technikos DNR ir matoma, ir juntama.

Modeliu DOUBLE CAB galima lengvai gabenti daugiau kaip 1 000 kg sveriantį krovinį ir vilkti 3 500 kg sveriančią priekabą. Keturiais ratais varomas ISUZU D-MAX keliauja ten, kur reikia: žvyro karjerą, kirtavietę miške ar mėgstamą laisvalaikio vietą bet kokiu metų laiku ir bet kokiu oru.

Atvykite ir patys išbandykite naująjį ISUZU D-MAX!

Atvykite ir išbandykite